MM forum

Forum wspólnoty Młodzieży Misjonarskiej
Obecny czas: Pią 06 Gru, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 20 Lis, 2005 

Miejscowość: z Nieba
kochanego ciala nigdy dosc!!!

Temat postu:
PostWysłany: Pon 21 Lis, 2005 
Czyli mam chorego ducha,Piasku dzieki temu czuje sie lepiej, wiesez w simie jak chory to caly-mozecie mi wolac "grubas", albo jakos tak

Temat postu:
PostWysłany: Pon 21 Lis, 2005 
No bez przesady...we wspolnocie mamy sie akceptowac tacy jacy jestesmy...mi nie przeszkadza ze nie uprawiam sprorty i nie wygladam jak modelka. Jestem normalna, szara osoba ale niepowtarzalna i to jest moj atut wygladowy :mrgreen:

Temat postu:
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 
no cos w tym racji jest, ale mimo wszystko, ja nie lubie siebie, a z reszta po co wogle o tym pisze, niewazne, zycie jest piekne i cudowne i tego sie trzymajmy-w koncu uwierze we wlasne slowa :cry:

Temat postu:

ojeju...
ja tez siebie nie lubie...przeszkadzam sobie :?

Temat postu:
a czy wazny jest wyglad czy nasze wnetrzne i nasze uczynki? Nie wazne bedzie jak wygladalismy ale jakimi bylismy ludzmi....dla mnie to jest wazne jakim jestem czy bede czlowiekiem a nie czy jestem sztynka czy blodynka, czy wysoka czy niska....na tym to nie polega...ludzie zapominaja jak wygladalismy ale pameitaja jakimi bylismy ludzmi...

Temat postu:

hm...ale poki co zyjemy i musimy jakos wygladac! Prawo rynku...
A to wcale niekoliduje sie z dozeniem do bycia dobrym czlowiekiem.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
ale po co tak zaraz mamy byc modelami uwazam że jak ktos ma cos "przy kosci" to nic złego. Chodzi o to ze nie powinniśmy sie... jak to ładnie powiedziec :) obijac i leżeć brzuszkeim na kanapie przed telewizorkiem ale powinniśmy od czasu do czasu ruszyć nasze kochane ciałko i pospacerować tak 1 godzinkę dziennie dla samego ruchu. czy ja was tu namawiam do jakiegoś sportu wyczynowego, chyba nie co:);) wiec moze tak troszke zrozumienia:)

[ Dodano: 2005-12-01, 19:41 ]
ZIMA NARZESZCIE!! CZAS WYJMOWAĆ  DESKI I NARTY I ZASUWAĆ  NA STOKI NIECH ZYJE BIAŁE SZALEŃSTWO. :P :p:p:p:p:p

edit: teraz można ten tekst przeczytać ze znaczy mniejszym wysiłkiem - v.Kuba

Temat postu:
PostWysłany: Pią 20 Sty, 2006 
bardzo chetnie tylko nie jak jest -15 :D moze byc chlodno.... a poza tym to sport jest rzecza genialna, uwielbiam :P do nart niestety musze troche poczekac... :( ale za to jak bedzie fajnie jak sie doczekam :P

Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Sty, 2006 
ale najlepsza zabawa jest własnie wtedy:>

edit by <><!!!piasek zlituj sie przeciez tu bylo wiecej literowek niz wyrazow!!!

Temat postu:
PostWysłany: Wto 24 Sty, 2006 
no ja wam powiem ze na boazerii jezdziłem jakies 6 lat temu i jakos mnie do tego nie ciagnie, wole sporty na lodzie,tzn, kole z lodem i soczki z lodem.....a wiec do dzieła sportowcy,konkurs oglaszamy kto w tym miesiacu wypije wiecej napojow z lodem ten wygrywa masowa kanapke na rekolekcjach...

Temat postu:
PostWysłany: Śro 25 Sty, 2006 
ja lubie jeździć na nartach, ale od 2 lat niemogę zabardzo. Ale zgłaszam się do kunkursu, tylko prosze o zmianę nagrody za pierwsze miejsce :)

Temat postu:
Własnie nagroda jest zbyt CiIEZKA do konkurencji....

Temat postu:
ale jesteście okropni nikt chyba nie zauważa że mozna cieszyc sie nie tylko Jedzonkiem ale i dobrą zabawą na sniegu

Temat postu:
Nie okropni ale troche logicznie myslacy... Takie zabawy na sniegu moga sie roznie sponczyc- chodzi mi o efekt, a nie ktore osoby nie lubia takich rodzajow nagrod i tyle.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości