oddaj szpik (złodzieju)
#1
zainteresowałem się tematem, znalazłem ten filmik
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=T7PoWTwStnM">http://www.youtube.com/watch?v=T7PoWTwStnM</a><!-- m -->
a pod nim jakiś wacek napisał komentarz
Cytat:Dalej to Piotr pojedzie do drezna gdzie pobiorą mu szpik.Jego szpik trafi np.do Polaka z Warszawy,Piotr sie cieszy że jest bohaterem bo uratował komuś życie a niemiecka fundacja(DKMS)skasuje 3 razy więcej od NFZ niż gdyby Piotr był zarejestrowany w POLSKIM REJESTRZE,nie wspominając jaką kasę niemcy wezmą jak Piotra szpik poleci do USA.Jakim trzeba być śmieciem aby wyłudzać od ludzi szpik pod pretekstem pomocy bliznim by dalej tym szpikiem handlować.
czy ktoś wie coś więcej jak to faktycznie funkcjonuje?
Umieraj, aby żyć.
  Odpowiedz
#2
Ale czemu miałbym się rejestrować w jakiejś fundacji (a wiadomo, fundacja znaczy c**j wie co) skoro mogę normalnie, w polskim rejestrze państwowym, czy jak tam ta k**a się nazywa?
Złóżcie nadzieję w Panu na zawsze, bo Pan jest wiekuistą Skałą!
Iz 26, 4
  Odpowiedz
#3
być może żeby zrobic to w państwowym, trzeba wypełnić formularz, złoyć wniosek, zarejestrować się, dostać numerek i jeszcze pare innych czynnosci która pozwola zniechecic sie do tego.
W miłości nie ma lęku (1J 4, 18)
pan Sentio
  Odpowiedz
#4
<!-- m --><a class="postlink" href="http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-tomasza-szymborskiego/50562-dkms-polska-zwalnia-dyrektorke-fundacja-dkms-polska-prowadzila-turystyke-transplantacyjna">http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik- ... lantacyjna</a><!-- m -->
Umieraj, aby żyć.
  Odpowiedz
#5
O w Ty bączki kopany!

Tak coś czułem, że sprawa śmierdzi.
Dobrze, że wrzuciłeś.
Przy okazji przypomniałem se że miałem się zgłosić do polskiego rejestru Wink.
Złóżcie nadzieję w Panu na zawsze, bo Pan jest wiekuistą Skałą!
Iz 26, 4
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości